Etkinlikler

Erhan Bayladı Kitap Okuma Etkinliği

Beylikdüzü Belediyesi'nin düzenlediği Dünya Okuma Yazma Günü kitap okuma etkinliği

Beylikdüzü Belediyesi'nin düzenlediği Dünya Okuma Yazma Günü kitap okuma etkinliğinde, Richard Bach’ın kaleme aldığı “Martı Jonathan Livingston” adlı kitabı sahnede yüzlerce insana okundu. Halk tarafından 1 saati aşkın süredir, ilgiyle dinlenen kitap okuma etkinliğinde; Sunucu Korhan Abay, Beylikdüzü'nde ikamet eden Sanatçılar , Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Sanatçı Erhan Bayladı kitaptan kısımlar okudular.

Küçükçekmece Belediyesi

Küçükçekmece Belediyesi,  8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadın ve doğayı aynı sergide biraraya getirdi.

Erhan Bayladı'nın kadın ve doğa temalarını işlediği fotoğrafları 08-20 Mart 2014 Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi'nde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Dünden Bugüne

DÜNDEN BUGÜNE Sergisi Açılışı

Portre, insan ve hayvan gibi konuların resmedildiği Sebahat Sucubaşı'nın “Dünden bugüne” sergisinin açılışını Beylikdüzü Belediye Başkan Danışmanı Erhan BAYLADI gerçekleştirdi

Renkli İfadeler Sergisi

Renkli İfadeler

Ressam Tülay Kaya, “Renkli İfadeler” isimli 2.Kişisel Sergisi’ni Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde gerçekleşen açılış ile sanatseverlerin beğenisine sundu. Ressam Tülay Kaya, 2.Kişisel Sergisi’ni Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde açtı. Açılışını Beylikdüzü Belediyesi Kültür Sanat Danışmanı Erhan Bayladı’nın yaptığı sergide konuşan Bayladı, Beylikdüzü’nü, her köşesi sanat ile dolu, sanat ve sanatçının dostu bir kent yapmak için çalışmalara başladıklarını söyledi.

Gençliğimizin Şarkıları Konseri

Gençliğimizin Şarkıları/ Türk Filmi müzikleri temalı konser

Beylikdüzü Kültür Sanat Derneğinin, Beylikdüzü kültür sanat merkezinde düzenlediği Gençliğimizin Şarkıları/ Türk Filmi müzikleri temalı konseri büyük beğeni topladı

Kim Ne Dedi?

Ekrem İmamoğlu

Ekrem İmamoğlu

Erhan Bayladı, Beylikdüzü'nün Rengi
Şahıs

Jose Torres / İspanya

You have amazing photos. Congratulations
Şahıs

Ayşen Ögeer

hocam sizi kutlarım kitabınızı okudum yalın bir dille yazılmış herkez'in rahatlıkla okuyup anlayacağı bir yazım olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim..

Basında Bayladı
Yazar Erhan Bayladi
Fotograf Sanatçısı Erhan Bayladı
Muzik Adamı Erhan Bayladı